KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5097490

nr 509 7490

Blandteknik

"Kubistisk man" 20/30-tal, 25x20

Utrop:

300 kr

Såld:

2.900 kr

måndag 18 februari 2008
kl 16:36:49